Kurumsal

Otel ekipmanları Efesteel olarak 2001 yılından bugüne paslanmaz çelikden mamül banyo aksesuarları ve otel ekipmanları üretmekteyiz. Bu sure zarfında öncelikle müşteri memnuniyetini hedef alan şirketimiz, daima yeniliklere yönelerek, kalitesinden de taviz vermeyen Efestel Türkiyede Otel ekipmnaları sektöründe en önde gelen firmalardandır. Üretminin ilk aşamasından başlayıp satış sonrası tüketici desteği kademesine kadar her aşamada kaliteyi firma misyonu olarak görmekteyiz.

Mamullerimiz, İngiltere, Irlanda, İsrail, Ukrayna, K.K.T.C., Özbekistan ve Almanya gibi doğrudan ihracat yaptığımız ülkelerin yanı sıra, Efesteel iş birliği içinde olduğu ihracatçı distribütör firmalarımız tarafından da sevk edilmesi sebebiyle bir çok ülkede kullanılmaktadır. Sektörün hitap ettiğimiz kısmında büyük sorumluluklar taşıyan satın alma ve housekeeping departmanları nın çalışanları tarafından yapılan teklif ve öneriler doğrultusunda üretim yelpazemize yön vermekteyiz.

Yapı marketler, Projeler, Oteller ve Alışveriş merkezleri ile çalışılmaktadır. Ayrıca Türkiye genelinle yaklaşık 600 ana mağazaya hizmet vermekteyiz. İstek ve arzularınızı lütfen tarafımıza bildiriniz.
YUKARI